Saateauto

Saateauto teenus

Saateauto ei ole pelgalt plafooniga sõiduauto või kaubik, mis ülegabariidilist või suurt veost saadab. Saateauto meeskond on see, kes näeb ette võimalikke probleeme ning reageerib proaktiivselt, et transpordi käigus ei esineks tõrkeid ning ülegabariidiline veos jõuaks õigeaegselt ning tervelt sihtkohta.

Pakume oma klientidele ülekabariidilise veose saatmist. Ülegabariidilised veosed mille laius on enam kui 3,5 m vajavad saateautot.

Omame vastavat tehnikat ning pakume kvaliteetset saateauto teenust, et ülegabariidilised ja suured veosed võiksid turvaliselt ja tervelt kohale jõuda.

Teostame saateauto teenust Eestis, Baltikumis ning Skandinaaviamaades.

Saateauto teenus Eestis, Lätis, Leedus, Rootsis ja Norras. Tipptasemel saateauto teenus ülegabariidilistele vedudele.

Miks valida saateauto Kregori OÜ’st?

1. Usaldusväärsus: Meie jaoks on teie veoste turvaline kohaleviimine prioriteet number üks. 

2. Kiirus: Mõistame, et aeg on äri maailmas oluline. Seetõttu pakume kiiret ja paindlikku saateauto teenust, et teie kaubad jõuaksid sihtkohta õigeaegselt.

3. Kogenud meeskond: Meie professionaalsed juhid omavad ulatuslikku kogemust kaubavedude valdkonnas. Võite olla kindel, et teie kaubad on usaldatud ekspertide hoole alla.

Saateauto Soomes, Rootsis, Norras, Lätis, Leedus ja Eestis

Meie kogenenus meeskonnas on vastavate koolituste ning lubadega spetsialistid. See tähendab, et Eesti ettevõttena võime pakkuda saateauto teenust lisaks Eestile ka Norras, Rootsis, Soomes ning ka Lätis ja Leedus. Saateauto teenust pakume algusega nii Eestist kui välisriigist. Kregori on kindlasti parim valik Teile, kui soovite teostada ülegabariidilise koorma vedu Baltikumist Skandinaaviasse ning Soome või hoopis põhjast Balti riikide poole.

Kregori OÜ teeninduspiirkond

Marsruudi planeerimine ning kooskõlastused

Kregori meeskonnal on pikaajaline erialane kogemus saateauto tööde planeerimisel. Lisaks vedude saatmisele aitame Teil ka veo marsruudi planeerida sõltumata sellest, millisest riigist vedu läbi kulgeb. Võite erilubade ning kooskõlastuste tegemise jätta meie hoolde ning keskenduda oma põhitegevusele. Meiega võite kindel olla, et väärtuslik ülegabariidiline koorem jõuab turvaliselt sihtkohta.

Saateauto tellimine

Kontaktandmed

Nimi(Required)

Veose info

Drop files here or
Accepted file types: jpg, jpeg, png, gif, pdf, xls, xlsx, doc, docx, txt, Max. file size: 10 MB, Max. files: 5.
    Muu oluline info - objektile ligipääs, mahalaadimise plaan vms.